GARNITURY I SMOKINGI

Uszyty na miarę, idealnie dopasowany garnitur to wizytówka eleganckiego mężczyzny i nowoczesnej kobiety – powinien zarówno dodawać elegancji, jak również pokazywać gust i pozycję zawodową właściciela.

Garnitury szyte w Hegg

Sekret dobrego garnituru leży w 3 kluczowych elementach – kształcie, użytym materiale i tzw. Konstrukcji marynarki. W Hegg dbamy o odpowiednie dobranie kroju, dzięki czemu możemy optycznie wyszczuplić lub nadać sylwetce innych, oczekiwanych przez Klienta proporcji. Nasze garnitury szyte są z wyselekcjonowanych włoskich wełn i kaszmirów, znanych na świecie ze swojej szlachetności – materiały te świetnie układają się na ciele, nie powodując uczucia ‚ciasności’ i dyskomfortu. Zawartość kaszmiru w tkaninie wybieramy uwzględniając funkcje jakie garnitur ma spełniać i częstotliwość jego przyszłego użytkowania, a dzięki ręcznemu wykończeniu otwieramy się na Klientów wymagających, szukających luksusu i indywidualnego charakteru swojej garderoby. Konstrukcja marynarki to jej wykonanie ‘wewnątrz’ – rodzaj użytych wkładów, które odpowiednio utrzymują formę materiału. W Hegg stosujemy lekkie płócienne wkłady, a duża część pracy wykonywana jest przy tym ręcznie - m.in. wszycie rękawów, co podnosi ogólny komfort użytkowania. Na życzenie Klientów garnitur może być sygnowany.

Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania – nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa firmy lub domu, zaprezentuje materiały, zbierze miarę i opowie o naszym tradycyjnym sposobie szycia!

Garnitury/smokingi ślubne

Jak wybrać strój, w którym spędzimy jeden z najważniejszych dni w życiu? Jaki fason, materiał i styl najbardziej oddadzą nasz charakter i spowodują, że będziemy wyglądać perfekcyjnie i czuć się wyjątkowo pewnie? Jak odróżnić się stylistycznie od granatowego garnituru noszonego na co dzień do pracy? Garnitur dwu- czy może trzy-częściowy? Jakimi zasadami kierować się przy wyborze dodatków? Czy możemy pozwolić sobie na trochę szaleństwa?

Stojąc przed wyborem garnituru ślubnego, często zadajemy sobie te pytania. Warto pamiętać o kilku zasadach, które są uniwersalne i sprawdzają się w każdej sytuacji:

  1. Pan młody powinien wyglądać perfekcyjnie, jednak nie może przyćmić strojem panny młodej
  2. Rodzaj garnituru/smokingu i butów dobieramy do miejsca, czasu i rodzaju zaplanowanej uroczystości. Strój na ślub i wesele zaplanowane w średniowiecznym pałacu będzie inny, niż np. na ślub w ogrodzie lub na plaży.
  3. W przypadku uroczystości, jaką jest ślub, klasyka ZAWSZE wygrywa z modą. Nie chcemy oglądać za parę lat zdjęć ślubnych z zażenowaniem, tak jak to często dzieje się ze zmieniającą się modą.
  4. Wg badań, dobrze dobrane do stroju buty poprawiają ogólne wrażenie nawet o 100%. Wybierzmy tzw. Oxfordy, czyli buty formalne z zamkniętą przyszwą.
  5. Diabeł tkwi w szczegółach – dobrze dobrane dodatki takie jak poszetka, spinki do mankietów czy kwiatek w butonierce, znacząco podnoszą formalność zestawu.

W Hegg oferujemy szyte na miarę zestawy ślubne, indywidualnie dopasowane do Klienta. Nasi eksperci pomogą wybrać Państwu styl garnituru, koszulebuty oraz wszystkie niezbędne dodatki, tak żeby strój spełniał wszystkie kryteria i Państwa oczekiwania!

Zapraszamy do kontaktu i umówienia spotkania – nasz przedstawiciel przyjedzie do Państwa firmy lub domu, zaprezentuje materiały, zbierze miarę i opowie o naszym tradycyjnym sposobie szycia!