O NAS

Wciąż rosnące zainteresowanie elegancką i luksusową garderobą kreuje popyt, który zaspokajany jest ubraniami personalizowanymi, wykonanymi od podstaw dla indywidualnych Klientów. W Hegg żyjemy pasją tworzenia wspaniałych, męskich garniturów oraz marynarek sportowych. Luksusowe ubrania, szyte na miarę w naszej włoskiej pracowni od 1980 roku, zdobywają uznanie osób ceniących wzornictwo zarówno klasyczne, jak i tzw. styl ‚casual’, a jakość używanych przez nas materiałów przyciąga szeroką grupę odbiorców z kilkunastu krajów Europy.

Warszawa, Kraków, Poznań, Wrocław, Trójmiasto, Łódź, Lublin, Katowice, Białystok, Bydgoszcz i inne miasta – zamów wizytę, obejrzyj materiały, zapytaj o porady stylistyczne, zamów swój personalizowany garnitur!

Specjalista Hegg przyjedzie we wskazane przez Państwa miejsce na terenie Warszawy i innych miast - zaprezentuje wzory i kolory naszych materiałów, które ‚na żywo’ prezentują się najwspanialej. O szczegóły uprzejmie prosimy pytać za pomocą FORMULARZA, mailem lub telefonicznie. Na miejscu zbierzemy również miarę i na życzenie doradzimy w wyborze.

Wieloletnie doświadczenie, doskonale wyszkoleni specjaliści i pasja tworzenia pięknych ubrań to nasze atuty, dzięki którym gwarantujemy satysfakcję każdemu Klientowi, decydującemu się na zakup w Hegg!